ART / Lithographs / Litograph in colors 15539044
nr 1553 9044
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Tommy Östmar (1934-2007), Sweden. Kvinna i randig klänning, signed, numbered 14/62. Litograph in colors. Sheet: 63x45 cm, outer dimensions including frame: 71x53 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Kvinna i randig klänning, Signerad, numrerad 14/62. Färglitografi. Bladets mått: 63x45 cm, yttermått inklusive ram: 71x53 cm
Tommy Östmar, Swedish painter, draughtsman and sculptor, born 1934, dead 2007.
1000
SEK 1000
Monday July 31 2023
at 19:55:08
700 kr
900 kr
Tommy Östmar
Read more about Tommy Östmar